Nike+ Run Club

Sağlık ve Spor
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 199 MB
  • Sürüm 4.2 ve üzeri
  • Dil Türkçe
  • Geliştirici Nike, Inc.
Mobil cihazınız artık koşu arkadaşınız olarak yanınızda.

Mobil cihazınız artık koşu arkadaşınız olarak yanınızda. 

Nike+ Run Club spor uygulaması Nike tarafından geliştirilen Android işletim sistemi bulunan akıllı mobil cihazlarınıza ücretsiz olarak indirilen ve daha çok spora ilgisi olan insanlara yönelik geliştirilmiştir. 

En kaliteli spor malzemelerine ev sahipliği yapan Nike firmasının mobil platform için geliştirmiş olduğu Nike+ Run Club uygulaması tam anlamıyla koşu arkadaşınız olabilecek bir uygulamadır. Tüm koşu organizasyonlarını ve spor ile ilgili tüm etkinlikleri takip edebileceğiniz Nike+ Run Club uygulamasında sizde koşu etkinliklerine katılın ve adınızı liderlik tablosuna yazdırmanın tadını çıkartın. 

Destek son derece önemlidir. Koşun sırasında arkadaşlarından motive edici sesli kutlamalar alabilir ve böylece tüm gücünle koşmaya devam edebilirsin. Üstelik sen de arkadaşlarını kutlayabilirsin. Mobil cihazınızda bulunan Nike+ Run Club uygulaması ile koşu arkadaşı olabilir ve spor yapmanın en keyifli halini tadını çıkartabilirsiniz. Sizde spor salonlarında spor yapmayı sevemeyenlerdenseniz Nike+ Run Club uygulaması tam da size göre bir uygulamadır. 

Nike+ Run Club indir