Nike+ Run Club

Sağlık ve Spor
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 199 MB
  • Version 5.10.0
  • Dil Türkçe
  • Firma Nike, Inc.
Nike Running uygulaması şimdi artık Nike Run Club uygulaması olarak karşımıza çıkıyor.

Nike Running uygulaması şimdi artık Nike Run Club uygulaması olarak karşımıza çıkıyor. 

İOS mobil cihazınızda kullanmanız için geliştirilen Nike+ Run Club uygulaması ile kendinize koşu arkadaşı edinin. İster yeni başlayın ister bir sonraki yarışlara hazırlanın, Nike+ Run Clubu uygulaması daha iyi koşmak için ihtiyacın olan her şeye ve herkese açılan kapın olarak karşına çıkıyor. Seni motive eden milyonlarca koşucu ve attığın her adımda yanında olan uzman rehberlikle hedeflerine eğlenerek ulaşmana yardımcı olacaktır. 

Nike+ Run Club, koştuğun her kilometre önemli olduğu için tempo ve mesafeden rota ve kişisel rekorlara kadar tüm ayrıntıları olağanüstü doğrulukla sunuyor ve koşarken görmek istediğin bilgiler üzerinde her zamankinden daha fazla kontrolün olmasını sağlıyor.

Hedefin ne olursa olsun, Nike antrenörünün sana uygun bir koşu planı her türlü hazırlayacaktır. Hedeflerin ve fitness seviyenle başlayan ve sen ilerledikçe sana uyum sağlayan bir plan ile ilerlemeye devam et. En hızlı 5K'n veya en uzun koşun gibi Kişisel Rekorlarını kırarak kupalar kazan ve motive ol. Nike+ Run Club uygulaması aylık dönüm noktası rozetleri kazanmak için kendini zorla veya koşu serine ne kadar devam edebileceğini gör. 

 

Daha Fazla Göster
Nike+ Run Club indir
DİĞER SÜRÜMLER